HAI IN ECHIPA NOASTRA

Identificator

Căutăm un nou coleg Identificator pentru echipa noastră!

  • Acest aventurier căutător de comori, de lupa căruia nu i se poate ascunde nici cea mai enigmatică piesă de schimb.
  • Acest dirijor al planșelor și desenelor tehnice.
  • Acest om care știe că nu se poate juca cu identitatea oamenilor, dar o poate face cu cea a pieselor noastre de schimb, fără probleme!

Să fii specialist în identificare alături de noi, înseamnă să ai un job stabil, un salariu motivant, posibilitatea de promovare și multe alte posibilități. Echipa noastră este în continuă expansiune și îți poate aduce mai multe avantaje, însă ceea ce îți propunem, mai pe scurt, este o experiență constructivă, alături de oameni ambițioși. Alături de noi vei simti că ești apreciat, iar calitățile tale nu vor trece neobservate!

Ești ideal pentru noi dacă îndeplinești urmatoarele abilități:

  • Ai ordine în idei, ești organizat și un bun Time Manager.
  • Știi ce înseamnă munca în echipă.
  • Cunoști limba engleză destul de bine, pentru operarea cu informațiile tehnice.
  • Ai bune cunoștințe de operare PC, Internet Explorer, Office, Outlook.
  • Bune cunoștinte de desen tehnic, vedere în spațiu.
  • Ai o atitudine proactivă atunci când acționezi!
  • Comunici cu ușurință, tolerezi și ai răbdare!
  • Ești atent la detalii, o calitate fără de care nu îți poți desfășura activitatea!
  • Experiența de lucru în programe de identificare piese reprezintă un avantaj.
  • Cunoștințele tehnice despre motoare, cutii de viteze, instalații hidraulice, reprezintă și ele un avantaj.

Descrierea jobului:

Avem un departament de Identificări, conceput pentru desăvârșirea serviciilor de vânzare. Așadar… identificatorul este mâna dreaptă a agenților de vânzări. Agenți tineri si plăcuți, care au nevoie de suport la identificarea pieselor de schimb, pentru a le oferi clienților produse alese cu acuratețe, perfect compatibile cu utilajele.

Solicitarea de identificare, cat si identificarea propriu-zisă, se transmit prin mail, iar identificatorul nu intră în legătură directă cu clientul, fiind exclusiv in legătură cu agentul de vâzări.

Dacă simți că ești potrivit, trage bățul cel mare! Nu uita că inițiativa ta reprezintă un avantaj! Nu-ți rămâne decât să aplici și să te remarci!

Depune CV Identificator

  • Max. file size: 2 MB.
    Atașează scrisoare de intenție
    Atașează CV

CONTACTEAZĂ-NE!

GASESTE-ȚI PIESA POTRIVITĂ

Formularul alăturat te-ar putea scoate din încurcătură.

Completează-l și trimite-l rapid. Noi te vom contacta imediat!

Economisești timp și energie, atât de prețioase în munca ta!

Pagina de contact

Untitled(Required)

Foarte buni si corecti.

Efrem Alin

Servicii bune, prompti, piesele sunt de calitate! Multumit si voi apela cu incredere.

Catalin

Serviciile ACN PIESE UTILAJE  sunt de cea mai buna calitate!

Enterprise Cons Srl

Foarte rapizi în identificarea pieselor. Preturile sunt mici. Expediere rapidă!

Lucian

Am primit scheme, diagrame, echivalente și sfaturi extrem de competente de la o persoană care nu are echivalent cu mulți ingineri și absolvenți de mari Politehnici

Danilov Vasile

Promptitudine, seriozitate și profesionalism... într-un cuvânt o firma de încredere.

Ghita Florin